Junior High Choir

Junior High Choir Roster

2018-19

School Name Voice
Agra-Thunder Ridge MS
  Mason Baker T
  Trinity Coomes S
  Joshua Ferguson T
  Jimmy Gower T
Almena-Northern Valley JH
  Kai Cox B
  Heather Kier A
  Kyle Speer T
Atwood-Rawlins County JH
  Xavia Brenn S
  Brooklyn Carroll S
  Peter Crouse T
  Alex Fields B
  Yarisma Gomez A
  Gus Hanson T
  Josie McCain S
  Abby Micek A
  Kenneth Micek B
  Avery Moses A
  Haley Parsons A
  Joshua Popp T
  Ashley Singhateh A
  Jordyn Tiemeyer S
  Kaelyn Wells S
Beloit JH
  Jenna Balluch S
  Lily Falloon A
  Lynnae Hamel A
  Maggie Jehorek S
Bushton-Central Plains MS
  Jakeb Cauthon T
  Jennifer Chamberlain A
  JoAnna Donecker S
  Elizeia Knapp-Blehm A
  Kyla Lemieux S
  Evan Stratman S
Colby MS
  Kenzie Carter A
  Samantha Diederich A
  Kamrynn Elling S
  Josh Moore T
  Trinity Munk S
  Kassidy Nichols A
  Brinley Sims S
  Drestin TerHaar B
  Cassandra Zimmerman A
  Melissa Zimmerman S
Downs-Lakeside JH
  Hannah Miller S
  Jorden Schoen T
  Grace Smith S
  Addison Wolters A
Ellsworth JH
  Colton Bettenbrock B
  Peyton Coonrod S
  Kason LaMont B
  Isabelle Lindsley A
  Akira Stroede S
  Rebekah Vague A
Goodland JH
  Haley Blochlinger S
  Kiara Bohannon A
  Caleb Bonner B
  Devontay Hardy B
  Josie Hill A
  Jacelyn Horinek S
  Olivia Lehman A
  Kevin Miller T
  Jaxi Mitchek A
  Alicia Pena A
  Havon Rickard S
  Noah Schears B
  Sydney Schears S
  Claire Schoepner S
Hays MS
  Mary Katherine Bollig A
  Beth Bowles S
  Avrianna Burk A
  Keiarra Gonzales A
  MacKenzie Hagerman S
  Hanin Khawaji A
  Alanna Kimbrel S
  Jessica Leiker A
  Lilian McGrath A
  Quinton McGuire B
  Spenser Mills-Kulmala S
  Alexus Munk S
  Carter Normandin T
  Roberto Oliveros-Avila B
  Jay Patel B
  Kaley Rajewski S
  Alesha Rogers S
  Remy Stull B
  Hazy Tolentino A
  Seth Tripp T
  Nathan Ward T
Hays-Thomas More Prep-Marian JH
  Kadrian Ayarza A
  Brayden Binder B
  Helen Cappuccio A
  Treighton Dunn B
  Laeh Hunt A
  Karli Komerek S
  Mia Lang S
  Anabelle Leach A
  Madelyn Rozean S
  Delaney Staab S
  Allison Weber S
Hill City JH
  Abigail Bebb A
  Zoie Beckman S
  Alden Knipp T
  Noah Lee T
  Michelle Richmeier A
  Emma Schulz A
  Stephanie Wahrman S
  Shelby Wilson S
  Geoffrey Zohner T
Logan JH
  Levi Rust B
  Emma Schwenn A
  Kylee Uhland S
Mankato-Rock Hills JH
  Davin Coil T
  A. J. McDonald T
  Case Scarrow T
  Bella Volker S
Natoma JH
  Karlie Rubottom A
  Tony Thomas A
Norton JH
  Cooper Frack T
  Dahn Hanlon A
  Ellie Kats A
  Ashlyn Leiker S
  Jaelyn Rumback S
  Tate Schulze T
  Lauren Schumaker A
Oakley MS
  Daysha Allison S
  Hailee Bingham A
  Justice Booker A
  Aubrey Egbert A
  Makala Holaday S
  Ivan Jirak T
  Jaelle Johnson S
  Karli Krier S
  Nolin Kuhlman T
  Jake Moses T
  Emery Wright S
Oberlin-Decatur Comm. JH
  Bryant Addleman-Gillund T
  Olivia Hughes S
  Marlia Jimenez S
  Joshua Juenemann T
  Grady Lohoefener T
  Addison Mathews A
  Lacey Quintana A
  Avery Witt S
  Trennedy Woolsey A
Osborne JH
  Jett Nopens T
  Jillian Schaefer A
Phillipsburg MS
  Michaela Bui S
  Christina Footh S
  Dayton Hugunin T
  Sophie Imm A
  Erin Johnson A
  Jordynn McDiffett A
  Ben Odell T
  Jaxon Papp T
  Makenna Russom S
Plainville JH
  Danelle Bader A
  Briley Gosselin S
  Emily Stamper S
Quinter JH
  Brandi Blackwood S
  Avery Briggs T
  Kaitlyn Countryman S
  Matthew Elder B
  Lakin Getz T
  Karissa Haldeman S
  Preston Havlas T
  Trevor Kaiser B
  Robert Mason B
  Bryton Mesch A
  McKenzie Reinert A
  Jaden Ricker A
Russell-Ruppenthal MS
  Harlee Donovan A
  Ella Hogan A
  Sydney Kraus S
  Lainey Krayca S
  Zachary Martinez T
  James Pummell T
  Thomas Pummell T
Sharon Springs-Wallace Co. JH
  Kean Dinkel A
  Zoey Gardner S
  Cheyanne Hawk S
  Claire Helsel S
  Jadlyn Kallsen A
  KyLynn Miller S
  Andrew Smith A
  Blake Snow B
  Destaney Still S
Smith Center JH
  Trace Billinger T
  Haley Feldmann A
  Adrian Hawkins S
  Maile Hrabe S
  Caden Mayer T
  Bentley Montgomery B
  Jake Sasse B
  Bella Schmidt A
St. Francis Comm. JH
  Madison Barnhart S
  Makaila Matthies S
  Jacki Milliken S
  Colton Raile B
  Jordan Smull S
  Rian Zimbal A
Stockton JH
  Daniel Besperat T
  Liz Busonic A
  Coryn Hahn S
  Cappi Hoeting S
  Dylan Howell T
  Taigen Kerr A
  Basil Powers A
  Michel Smith S
Sylvan-Lucas JH
  Geriun Boor T
  Goldie Dohe A
  Valden Dohl T
  Madison Dorman S
  Taylor Fallis A
  Kim Fitzhugh S
  Clara Griffiths S
  Sydney Heller S
  Jaden Huehl S
  Adin Hulett S
  Gunner Hulse A
  Kaylee Johnson S
  Keeli Knobbe S
  Jase Labertew T
  Matthew Lawson A
  Kolton Palmer A
  Sophia Pancost A
  Liberty Ringler A
WaKeeney-Trego JH
  Ashlynn Cramer A
  Tori Hober S
  Cooper Minson T
  Madeline Moritz A
 
Chairperson
Kelsey Pinkerton
Phillipsburg MS
647 7th St
Phillipsburg, KS 67661
c: 785-567-6440